Najpiękniejsze miejsca na wakacje w Europie po sezonie letnimW szczycie sezonu letniego większość Europejczyków udaje się do popularnych miejsc wypoczynkowych w swoich krajach, aby skorzystać z rocznego urlopu. Niektórzy z nich podróżują nieco dalej, aby dotrzeć do innych, nieco mniej znanych, ale równie pięknych miejsc w Europie i tam spędzić swój urlop. Jeśli i Ty jesteś wśród tych, którzy postanowili spędzić swoje lato w jakimś innym zakątku Europy niż zwyczajowe miejsca, oto lista 5 najpiękniejszych miejsc na wakacje po sezonie letnim w Europie.

Szwajcaria

Alpy Szwajcarskie to jeden z najpopularniejszych kierunków turystycznych na świecie. Jednak ich popularność nie przekłada się na ceny, ponieważ Szwajcaria słynie z wysokich cen. Jeśli szukasz czegoś nieco tańszego i mniej zatłoczonego, możesz odwiedzić szwajcarskie jeziora. To właśnie tam można zobaczyć słynną szwajcarską architekturę i kulturę w ich najpiękniejszym wydaniu. Możesz znaleźć się w jednym z wielu miasteczek i wiosek nad jeziorami, podziwiając malowniczy krajobraz i odwiedzając piękne, starożytne kościoły.

Toskania we Włoszech

Toskania jest jednym z najpopularniejszych i najpiękniejszych miejsc na wakacje w Europie. Falujące wzgórza pokryte winnicami i gajami oliwnymi są pięknym miejscem do odwiedzenia o każdej porze roku. Ale najlepszy czas na odwiedzenie Toskanii to okres zbiorów winogron i oliwek. Możesz odwiedzić jeden z wielu festiwali wina, spróbować produktów zbiorów i obserwować, jak są one przywożone. Możesz również odwiedzić niektóre ze słynnych toskańskich miasteczek. Toskania jest domem dla niektórych z najpiękniejszych miast na świecie, takich jak Florencja, Siena, Piza i Lucca. Możesz je odwiedzić o każdej porze roku, ale najlepszy czas to jesień lub wiosna, kiedy pogoda jest bardziej umiarkowana, a tłumy są mniejsze.

Grecja idealny wybór

Grecja ma wiele wakacyjnych miejsc, które są idealne na późną przerwę letnią. Od zalanych słońcem plaż Kos i Santorini po wysokie wysokości Olimpu, Grecja ma coś dla każdego.Po długim i gorącym lecie Grecja jest wspaniałym miejscem do odwiedzenia. Oferuje ciepłą pogodę, dziewicze plaże i piękne miejsca. Gdy temperatury spadają i sezon świąteczny dobiega końca, czas zacząć planować następne wakacje. Grecja to idealny wypoczynek tej zimy ze względu na piękne plaże, pyszne jedzenie i przyjemną pogodę przez cały ro